baner-01
baner-02
baner-03
baner-04
baner-05
baner-06
baner-07

Rekrutacja trwa od września do października 2017 roku.

Projekt skierowany do  uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego(ZSCKR) im. Ziemi Sandomierskiej w Sandomierzu z woj. świętokrzyskiego oraz naucz. Praktycznej nauki zawodu.

KRYTERIA FORMALNE:
- zamieszkiwanie na terenie woj. świętokrzyskiego,
- uczący się na terenie woj. świętokrzyskiego,
- będący uczniami ZSCKR w Sandomierzu,
- pracujący-będący nauczycielami w ZSCKR według KC, staż pracy min 2 lata, nauczyciel przedmiotów zgodnych lub pokrewnych z kierunkiem szkolenia

KRYTERIA DODATKOWE(PREMIUJĄCE):
– uczeń ma orzeczenie o niepełnosprawności wydane zespół ds. orzekania niepełnosprawności (niepełnosprawność ruchową, neurologiczną lub inną np. Poradnię psychologiczno-pedagogiczną).+5,pkt;
uczennica (K), uczeń z rodzin niepełnych, nauczyciel +3 pkt

PROCES REKRUTACJI:
1. Podpisanie dokumentów rekrutacyjnych w projekcie i wymaganych oświadczeń oraz złożenie ich do biura projektu (W PRZYPADKU OS.NIEPEŁNOLETNICH PODPISUJE DOK.REKRUT.RODZIC/OPIEKUN PRAWNY
2. Os. spełniające kryteria będą kwalifikowane do udziału w proj. przez KR po dokonaniu weryfikacji ankiet rekrutacyjnych
3. Zostanie stworzona lista uczestników zakwalifikowanych do udziału w projekcie oraz lista rezerwowa.
4. Lista rezerwowa(uzupełniana w czasie trwania projektu)
5. Osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie zostaną poinformowane listownie, e-mail przez WSBIP/Partnera. W procesie rekrutacji nikt nie będzie dyskryminowany ze względu na płeć, pochodzenie, niepełnosprawność, sytuację materialną, wyznanie.
6. W wyniku rezygnacji w projekcie na miejsce wchodzi os. z listy rezerwowej.

Na etapie składania formularzy -potencjalni UP: oświadczenie o nieuczestniczenie w innych formach realizowanych w ramach EFS. W momencie przystąpienia do projektu UP zobowiązani są do złożenia oświadczenia ,że nie korzysta z tego samego typu wsparcia w innych projektach współfinansowanych Przez UE w ramach EFS.

Lista słuchaczy studiów podyplomowych
„Coaching rozwojowy i Mentoring”

L.p Nazwisko i imię
1. Bąk Urszula
2. Domagradzka Magdalena
3. Kaca Marcin
4. Rak Małgorzata
5. Skorupa Halina
6. Stanek Iwona

Florysta z obsługa kasy fiskalnej

L.p Lista uczestników
1. Buczek Patrycja
2. Dzikowska Kaja
3. Hara Weronika
4. Kulik Dominika
5. Michalska Izabella
6. Ostrach Agata
7. Piotrowska Julia
8. Piwowarska Katarzyna
9. Siudak Barbara
10. Stasica Justyna
11. Stawiarz Aleksandra
12. Stoch Karolina
13. Wamej Oliwia
14. Wydrzyńska Justyna
15. Zioło Katarzyna

Kurs obsługi ciągników rolniczych i maszyn ze wspomaganiem systemów GPS

L.p. Lista uczestników
1. Dunal Jakub
2. Gibalski Dominik
3. Klepacz Mateusz
4. Mazur Jakub
5. Olejarczyk Kacper
6. Piechota Patryk
7. Sajda Jarosław
8. Sieradzki Kamil
9. Kitliński Kamil
10. Wielgus Tomasz

Spawanie MIG-131/MAG -135

L.p. Lista uczestników
1. Barszcz Bartłomiej
2. Basak Maciej
3. Dąbrowski Wojciech
4. Gołąb Krystian
5. Konarski Dawid
6. Chodurski Jakub
7. Mucha Arkadiusz
8. Pieta Radosław
9. Siwiec Grzegorz
10. Witaszek Karol

Magazynier z obsługą wózka jezdniowego/widłowego i programów magazynowych

L.p. Lista uczestników
1. Bardzel Kamil
2. Biskup Kacper
3. Kotwica Karol
4. Cichoń Paweł
5. Cieślik Karol
6. Czerwiec Kamil
7. Czerwiec Mateusz
8. Gorycka Kamila
9. Jabłoński Adrian
10. Jabłoński Jakub
11. Bidas Mikołaj
12. Jońca Damian
13. Kozieł Bartosz
14. Koziński Damian
15. Król Daniel
16. Małkiewicz Łukasz
17. Kędziora Krystian
18. Rędzia Dariusz
19. Rosołowski Marek
20. Sewera Mateusz
21. Smardz Kamil
22. Surowiec Dominika
23. Urbański Dawid
24. Wawrzeń Dawid
25. Wrona Arkadiusz
26. Wyka Patryk
27. Zając Damian
28. Zbieski Damian
29. Zimnicki Adrian
30. Zimnicki Michał

Operator pił pilarek łańcuchowych spalinowych

L.p. Lista uczestników
1. Beraś Mateusz
2. Jędrzejewski Paweł
3. Tkaczyk Wiktor
4. Marek Marzec
5. Kowalczyk Adam

NAUCZYCIELE GPS

L.P Nazwisko imię
1. Łagoński Kazimierz
2. Łebek Wojciech
3. Nasternak Grzegorz
4. Niedbała Marek
5. Pachla Waldemar
6. Rewera Andrzej

UCZESTNICY REZERWOWI

Florysta z obsługa kasy fiskalnej

L.p.

Lista uczestników

1.

Fechner Adrian

2.

Zofia Pętkowska

Magazynier z obsługą wózka jezdniowego/widłowego i programów magazynowych

L.p.

Lista uczestników

1.

Gadowski Marcin

2.

Kaczanowski Jakub