Z przyjemnością informujemy, że od 8 listopada 2011 roku Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości jest partnerem ETS (Educational Testing Service), największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych.

Informacja o ETS (Educational Testing Service)

ETS (Educational Testing Service) to największa, niezależna organizacja non-profit, zajmująca się badaniami w dziedzinie edukacji i tworzeniem systemów oceny. Główna siedziba ETS mieści się w Princeton w Stanach Zjednoczonych. Od swojego powstania w 1947 roku, ETS jest liderem w badaniach edukacyjnych i udostępnianiu obiektywnych i rzetelnych systemów oceny dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie.

Od 2018 roku Uczelnia jest EPA (ETS Preferred Associate) i tym samym jest partnerem ETS upoważnionym do administracji egzaminów ETS oraz sprzedaży produktów ETS na zasadzie ośrodka zamkniętego. Ośrodki EPA przeprowadzają zamknięte sesje egzaminów 'paper-based' czyli TOEIC® .

Jeśli nie jesteś studentem WSBiP, a jesteś zainteresowany przystąpieniem do egzaminu TOEIC® możesz to zgłosić na Uczelni, a my zarejestrujemy Cię na sesję otwartą w PTC, czyli otwartym ośrodku egzaminacyjnym.

W celu uzyskania bliższych informacji zapraszamy na stronę https://www.etsglobal.org/Pl/Pol/Testy-i-Przygotowanie/Testy-TOEIC-R/Sesje-zamkniete-i-otwarte
lub prosimy o kontakt mailowy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jeśli jesteś studentem WSBiP i jesteś zainteresowany przystąpieniem do egzaminu, zapoznaj się z zasadami sesji zamkniętych tutaj:

https://www.etsglobal.org/Pl/Pol/Testy-i-Przygotowanie/Testy-TOEIC-R/Sesje-zamkniete-i-otwarte

lub skontaktuj się z administratorem EPA w WSBiP pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..